Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Łowca potworów - grywalny czy nie grywalny?
Autor Wiadomość
ailiS 
alchemiczka


Skąd: z Koszmaru
Wysłany: 08-11-2010, 01:55   

Ale gadania. A niby po co zrobili ankietę? Wypełniasz, a w polu 13000 uzupełniasz odpowiedzi, ewentualnie dopisujesz jakieś ważne wydarzenie z przeszłości, żeby do koncepcji pasowało albo do questa (jeśli sam go sobie wybierasz). 8-10 zdań max.
_________________
Banda nierobów!
 
 
Ian
[Usunięty]

Wysłany: 08-11-2010, 17:30   

I tak rządzi improwiza. No i prawdą jest, że nie ma większego sensu opisywać postaci, dla której trzeba będzie usilnie dopasowywać scenariusz. O wiele lepiej (i zapewne wygodniej dla OG) jest stworzyć postać o zarysie w miarę ogólnym, którą dotrzecie już na miejscu, dopasowując do realiów tegorocznego Silberbergu i scenariusza. Mniej roboty dla nas, mniej dla kadry, wszyscy szczęśliwi - howgh.
 
 
Tsuna 
Łowca o Dualistycznej Naturze


Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 08-11-2010, 20:11   

Aerlinn napisał/a:
1. Łowcę potworów dość dobrze na obozie znałam i wydawał mi się całkowicie grywalny. Dobrze posługiwał się daną mu wiedzą i spisem potworów, definiując coś, co przypominało utopca, a wcale nim nie było.


Kurcze tutaj chyba jest mowa o mnie !
A więc Kraghul jak już Alerlinn powiedziała ,choć nie użyła mojego imienia , ja grałem łowcą potworów , lekko zdenerwowało mnie ze z powodu fabuły (więźniowie obozu) nie dostałem srebrnego miecza i zestawu trucizn ... to i tak bardzo przyjemnie się grało , i wprowadzało zamęt , tak mimochodem to za rok też planuje jechać jako łowca (jak się uda to wiedźmin) . Podsumowując klasa jest bardzo ciekawa i jak najbardziej grywalna :) a co do umiejętności bojowych coś by się przydało ale wystarczą podstawy i trochę wyobraźni , możesz nawet przyjechać bez podstaw i poprosić jakiegoś gracza o jakąś szybką lekcję w pierwszy dzień (na pewno się tacy znajdą ) :D
Ostatnio zmieniony przez Tsuna 08-11-2010, 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Abel 

Wysłany: 08-11-2010, 20:37   

Cytat:
lekko zdenerwowało mnie ze z powodu fabuły (więźniowie obozu)

No wybacz, myśleliśmy, że nikt nie weźmie tej klasy ;)
A wiedźmina i tak nie będzie :D
Ostatnio zmieniony przez Abel 08-11-2010, 20:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tsuna 
Łowca o Dualistycznej Naturze


Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 08-11-2010, 20:59   

Buu, to i tak różniło się od łowcy potworów tylko nazwą , jeśli nie będzie wiedźmina to zostaje przy łowcy i chce moje trucizny :!: :P
_________________
Łowca
 
 
Aerlinn 
Tavariel In'Tebri


Skąd: Kraków
Wysłany: 08-11-2010, 21:12   

Kogo będziesz truć?
_________________
2010-2012 - Aerlinn Tavariel In'Tebri, kapłanka Silvy i Herna
2013 - + Sonja córka Aliny z Sulimów, drużynniczka rodu Kietliczów Karanowiców
2014 - kadet (bardka Nawojka, + Angela Ehrenstrahl, Talsojka Arianwel'arya... i inne)
2014 Nelramar - + Tulya'Istanien z rodu Idril, Vayle'Finiel z rodu Meredith oraz khorani Akhala'beth (khorani drugiego hurdu tentara kedua)
 
 
 
Tsuna 
Łowca o Dualistycznej Naturze


Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 08-11-2010, 21:18   

Kapłanów Aelrinn, kapłanów truć będę . muszę się postarać aby jednak zostać tym wiedźminem ... a potem dla autentyczności wkuć bestiariusz!
_________________
Łowca
 
 
Travor 

Wysłany: 08-11-2010, 21:28   

Jeśli różni się tylko nazwą, to po co? :D
 
 
Tsuna 
Łowca o Dualistycznej Naturze


Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 08-11-2010, 21:40   

Dla nazwy i aury epickości i zajebi*tości emanującej z tej nazwy! i fabuły też
_________________
Łowca
 
 
Abel 

Wysłany: 08-11-2010, 22:00   

A co, jeżeli fabuła założy, że słowo 'wiedźmin' oznacza w języku goblinów tyle co: 'ogórkowy poskramiacz karaluchów'? :P
 
 
Tsuna 
Łowca o Dualistycznej Naturze


Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 08-11-2010, 22:02   

to będzie jeszcze ciekawiej !
_________________
Łowca
 
 
Travor 

Wysłany: 08-11-2010, 22:04   

Swoją drogą, od kiedy ktokolwiek przejmuje się co coś oznacza w języku goblinów? :D
 
 
Tsuna 
Łowca o Dualistycznej Naturze


Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 08-11-2010, 22:09   

będę ludzi straszył ogórkiem !
wyobraźcie sobie taką scenkę , walka z goblinami nagle wszystkie uciekają z krzykiem "toż to wielki 'ogórkowy poskramiacz karaluchów'
Ostatnio zmieniony przez Tsuna 08-11-2010, 22:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aerlinn 
Tavariel In'Tebri


Skąd: Kraków
Wysłany: 08-11-2010, 22:14   

Ogórek mi się kojarzy tylko z jednym obozowym tekstem, ale jak nie chcę zginąć przygnieciona drzewem, to nie powiem, domyślcie się.
_________________
2010-2012 - Aerlinn Tavariel In'Tebri, kapłanka Silvy i Herna
2013 - + Sonja córka Aliny z Sulimów, drużynniczka rodu Kietliczów Karanowiców
2014 - kadet (bardka Nawojka, + Angela Ehrenstrahl, Talsojka Arianwel'arya... i inne)
2014 Nelramar - + Tulya'Istanien z rodu Idril, Vayle'Finiel z rodu Meredith oraz khorani Akhala'beth (khorani drugiego hurdu tentara kedua)
 
 
 
Abdel 

Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-11-2010, 22:48   

Ogórek,Ogórek,Skogurek zielony ma...(ha,ha u mnie nie ma drzew :P )...Ooo Rany skąd ten ent wyskoczył,aaa!
 
 
Aerlinn 
Tavariel In'Tebri


Skąd: Kraków
Wysłany: 08-11-2010, 23:11   

Hogar, gdzie jesteś, ujawnij się! Ty w ogóle bywasz na forum? I myślisz o kontynuowaniu postaci może?
_________________
2010-2012 - Aerlinn Tavariel In'Tebri, kapłanka Silvy i Herna
2013 - + Sonja córka Aliny z Sulimów, drużynniczka rodu Kietliczów Karanowiców
2014 - kadet (bardka Nawojka, + Angela Ehrenstrahl, Talsojka Arianwel'arya... i inne)
2014 Nelramar - + Tulya'Istanien z rodu Idril, Vayle'Finiel z rodu Meredith oraz khorani Akhala'beth (khorani drugiego hurdu tentara kedua)
 
 
 
Travor 

Wysłany: 08-11-2010, 23:14   

Hogar już taki jest... że się w społeczności nie udziela... tylko na obozach się pojawia ;) No, i czasem da się dorwać na dziale z butami w supermarkecie :D
 
 
Aerlinn 
Tavariel In'Tebri


Skąd: Kraków
Wysłany: 08-11-2010, 23:22   

A nie wiesz, skąd jest ulubiony przez Herna kapłan Skogura?
_________________
2010-2012 - Aerlinn Tavariel In'Tebri, kapłanka Silvy i Herna
2013 - + Sonja córka Aliny z Sulimów, drużynniczka rodu Kietliczów Karanowiców
2014 - kadet (bardka Nawojka, + Angela Ehrenstrahl, Talsojka Arianwel'arya... i inne)
2014 Nelramar - + Tulya'Istanien z rodu Idril, Vayle'Finiel z rodu Meredith oraz khorani Akhala'beth (khorani drugiego hurdu tentara kedua)
 
 
 
Travor 

Wysłany: 08-11-2010, 23:26   

No, z mojej prowincji ;-) Ale więcej konkretów niestety nie :-(
 
 
Abdel 

Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-11-2010, 23:31   

Widziałem go kiedyś w piekle :mrgreen: (jak byłem z przyjacielską wizytą)Pewnie jakieś boskie sprawy.
 
 
Kraghul 

Skąd: Z Buczku
Wysłany: 09-11-2010, 21:58   

49 odpowiedzi a zadałem jedno niewinne pytanie :D Relacje są nieścisłe bo pisać mi się nie chciało ;) A tak to już duuużo o tym obozie słyszałem , a łowcą na pewno zostanę :) Ten klimat i w ogóle ;)
 
 
Tsuna 
Łowca o Dualistycznej Naturze


Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 09-11-2010, 23:01   

Kraghul możesz fabularnie zagrać mojego przydu...pomocnika! uczącego się zawodu
_________________
Łowca
 
 
Travor 

Wysłany: 09-11-2010, 23:02   

Dość niezręczna propozycja współpracy :D :D :D
 
 
Fehu 

Skąd: Białystok
Wysłany: 09-11-2010, 23:02   

Haha, nie ma to jak darmowy sługa pod piękną przykrywką 'pomocnik przyuczający się do zawodu' ;'D
 
 
Tsuna 
Łowca o Dualistycznej Naturze


Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 09-11-2010, 23:07   

to nie sługa albo współpraca to po prostu będzie niewolnik!
_________________
Łowca
 
 
Travor 

Wysłany: 09-11-2010, 23:08   

No to straciłeś szansę na pomocnika, chłopie ;) :)
 
 
Tsuna 
Łowca o Dualistycznej Naturze


Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 09-11-2010, 23:16   

to miał być niewolnik xD! przecież żartuje ale obstawiam że jako łowcy będziemy w dobrych stosunkach :P
_________________
Łowca
 
 
Travor 

Wysłany: 09-11-2010, 23:20   

Hym? Raczej będziecie konkurentami ;) Wiele stworów to samotniki, nagrody też mają tendencję do występowania pojedynczo :D
 
 
Tsuna 
Łowca o Dualistycznej Naturze


Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 09-11-2010, 23:23   

taki układ będzie , zabijamy razem kasa dla mnie ..
_________________
Łowca
 
 
Aerlinn 
Tavariel In'Tebri


Skąd: Kraków
Wysłany: 09-11-2010, 23:53   

No tak... Może powiedz od razu, że ten pomocnik to cię będzie chronił... przed prawowitym właścicielem (byłym) Miecza Równowagi. Bo powrotu do ateizmu łatwo nie przepuścimy...

Co do łowcy, przyda się każda klasa choć trochę inna od typowego wojownika. Mieliśmy skrytobójców, zabójców magów... Oczywiście czasem i tak sprowadzało się to po prostu do walczenia, ale ktoś z wiedzą na pewno by się przydał. No bo jak to, spotykamy potwora i wszyscy tłuką, a nikt nie wie, jak ;p

Pocieszenie, Tsuna, w tym roku na 99% nie zrobią "wesołej nowiny - jesteśmy więźniami", więc swój mieczyk srebrny pewnie dostaniesz. Gorzej, jak ci go ktoś zabierze już na obozie.
_________________
2010-2012 - Aerlinn Tavariel In'Tebri, kapłanka Silvy i Herna
2013 - + Sonja córka Aliny z Sulimów, drużynniczka rodu Kietliczów Karanowiców
2014 - kadet (bardka Nawojka, + Angela Ehrenstrahl, Talsojka Arianwel'arya... i inne)
2014 Nelramar - + Tulya'Istanien z rodu Idril, Vayle'Finiel z rodu Meredith oraz khorani Akhala'beth (khorani drugiego hurdu tentara kedua)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9