Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto jest kim i kim jest kto?
Autor Wiadomość
Aver 
Szop partacz.


Skąd: z kadeckiej szafy
Wysłany: 28-09-2014, 02:25   Kto jest kim i kim jest kto?

Jako że widzę, że żadne z was nie kwapi się do rozpoczęcia *wzdycha ciężko* więc zacznę ja.

Jestem Emilia. Moje nazwisko nie jest ważne, choć być może część was mnie zna. Przed wyruszeniem na za-południe mieszkałam w Birce. Z zawodu jestem magiem ziemi, znam drobne podstawy medycyny.
Jedyne, czego chcę, to powrót do Birki z narzeczonym. Szkoda, że ta nieprzyjemna sytuacja miała miejsce i przez to wszyscy musimy tu siedzieć.
_________________
"What is better - to be born good, or to overcome your evil nature through great effort?"
===
+ Avergill Cha'el, bambusowa łowczyni potworków = + Meriel'oarni Caernoth, cztery metry rany ciężkiej = + Słysząca Skałę Rill Pioc Ark'hant, imperialna skałomiotka = + Emilia ev. da Tirelli, sapientystka, morderczyni, agent SSW = + Inga, czarownica-sekretarka w Tymenie Mgieł = Cerys Stern, czarownica z kardamonowo-tymenowo-szakalową przeszłością = Aud Svanhildurdottir Sliabh Ard, poseł od Bryna i jednego zadania = Aina Macario, starsza Enarook z tępym nożem = Halli Auddottir, cfaniara z bandy Flodriego = + Arda, ta, która chciała dobrze = + Avarina de la Corde, Czarny Diabeł, który chciał pozostać człowiekiem = + Avilla Salarez, zwiadowca 22. Sz. G. F. d. K.
 
 
 
Tuuli 

Skąd: Kraków
Wysłany: 28-09-2014, 03:16   

Nazywam się Petra Lecorde. Również pochodzę z Birki i też chcę tam powrócić, aby przejąć należne mi dobra mojego rodu. Który ostatnimi czasy w dość malowniczy sposób się rozsypał. W każdym razie - tak, chcę się już wydostać z tego przeklętego miejsca.
Zajmuję się pozyskiwaniem energii z gwiazd - jestem astrologiem.
_________________
2013 - Tuuli, szamanka kruka, imperialistka
2014 - Petra Lecorde, córka pana Trawida (Liga), astrolożka przekwalifikowana na łuczniczkę
 
 
Sleith 
Zjawa


Skąd: Kraków
Wysłany: 28-09-2014, 18:33   

Mnie zwą Vitrem Esgarot i również pochodzę z Birki. Jestem najemnikiem, ostatnio byłem członkiem eskorty pewnej karawany kupieckiej, wracam do (na zrządzenie losu) do rodzinnego miasta odebrać zapłatę.
 
 
Dagome 
Trzymajcie ten szyk!


Skąd: Wrocław
Wysłany: 28-09-2014, 21:58   

Na imię mi Leszczyna. Jestem skromną hobbicią kapłanką Gabony i kucharzem dla Smoczej Kompanii. Pochodzę z Terali.

Po tym całym bałaganie na za-południu, mój humor i stan mojego konta nieco podupadły - ale jeszcze nie straciłam nadziei i próbuję załapać się do roboty w czyjejś kuchni lub składziku. Najlepiej takim ruchomym, który równym tempem zabierze mnie bezpiecznie z tego miejsca i z powrotem na północ.
_________________
Turnus I 2014 - Elena zwana Smerfetką, magini wody [✝]
Epilog 2014 - Leszczyna, kapłanka Gabony
Turnus II 2015 - Dun'ya, Khôranî'inzil, jednoucha, Tavar niech będzie z tobą [?]
Turnus II 2016 - Lyra/Lisek, cywilny zwiadowca
Epilog 2016 - Lyra dar Sirve, Adiutant Magnifer
 
 
rutra125 

Skąd: Śląsk
Wysłany: 29-09-2014, 00:26   

Me imię to Akki Saluja. Jestem Pethabańczykiem który przybył na za-południe w poszukiwaniu potężnych magów. Zebrawszy potrzebne informacje również pragnę wybrać się do Birki aby te informacje wykorzystać.

Klasa postaci niedługo (czeka na info).
_________________
'Boskie płomienie nie spalają, są inkarnacją gniewu niszczącą wszystko wokół"

2012: II turnus - szaman kruka
2013: I turnus - Akki
2014: ? turnus - Belmez
 
 
Deft 
WAN


Wysłany: 29-09-2014, 22:45   

Ehh... niezła mieszanina.
Nazywam się Deft, duchem i ciałem podróżnik, jednak na Za-południe przywiały mnie sprawy Shamarothu - Nota Bene niedokończone. (Jeden z krasnoludzkich posłów z tegorocznego obozu). Generalnie człowiek do wszystkiego (magi używać nie mogę, choć się na niej znam ^^"), ale nigdy nie ma 100% pewności sukcesu. Wstępnie szykuje się do powrotu na północ.
 
 
Yaeyvyinn 
Zasklepienie odłamka!

Skąd: Luboń, stolica Brazylii
Wysłany: 02-10-2014, 14:28   

*puk puk*
Czy mają państwo chwilę, aby porozmawiać o naszej Pani Tavar?

Na imię mam Juliusz i, jak się domyśliliście, jestem Styryjczykem.
_________________
Zrób prosty nick i zmień pisownię tak, żeby nikt nie umiał go przeczytać/napisać ^_^
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 02-10-2014, 15:03   

Nie wiele jak sądzę o sobie mogę powiedzieć. A może i jeszcze mniej Was zainteresuje. Zatem zwięźle. Nazywam się Imram. Pochodzę z Dakonii. Zakończyłem służbę jako żołnierz w elitarnych oddziałach czarnego tymenu. Ustawiczna wojna serdecznie mnie już zmęczyła. Wieść o planowanym pokoju napełniła mnie radością i rozbudziła pragnienie prędkiego powrotu w rodzinne strony (perspektywa wojny z Zapołudniem to już nie moja rzecz, niech młodsi walczą). Dlatego zabójstwo wergundzkiego przedstawiciela diabelnie popsuło mi humor. Chciałbym, aby ta sprawa została jak najszybciej wyjaśniona. Chwilowo nie widzi mi się tkwić w całym tym bajzlu w Vekowarze, a działalność w Przystani pomoże zapewnić spokój przy rozwiązywaniu sprawy zamachu. Dlatego jestem z Wami. Chcę odpłynąć stąd jak najszybciej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10