Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Epilog 2015
Autor Wiadomość
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 18-08-2015, 10:23   Epilog 2015

Ze będzie, to nie musze mówić ;) Że będzie w Tryncie i będzie zarąbisty, też nie muszę ;)
ALE.
Większość naszych postaci poległa na kontr-forcie pod Silbrfjell. Rozważałam grę upiorami ;) ale poważnie mówiąc, to wiecie, że nie miałoby to klimatu na dłuższą metę. Choć... ci, którzy dla Bryna zdecydowali wrócić przez mgły, na pewno dostaną szansę coś jeszcze zmajstrować.

Więc - chcę was zapytać o to, czym, jaką frakcją chcielibyście grać. Od razu mówię - nie wpuszczę ekipy ofirskich dyplomatów ani pethabańskich mahów :P Jeśli mamy zakończyć i zdecydować o sprawach, które pozostały nierozwiązane w fabule, to gramy tym, co mamy w temacie. Tryntyjczycy - wszelkie frakcje, krasnoludy, elfy podziemne, resztki wergundów? Kto zagra w epilogu? :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Travor 

Wysłany: 18-08-2015, 10:58   

Indiana napisał/a:
Rozważałam grę upiorami ;)

To niekoniecznie jedyna opcja. Umierający bogowie północy mogliby użyć swoich mocy po raz ostatni, idąc w klimat "skoro przegrywamy partię, spróbujmy przewrócić stół". Mam na myśli powołanie osób najsilniej z nimi związanych, tzn. świeżo oddających życie /również/ w ich sprawie. Do czego konkretnie powołanie? Ano, to już musiałaby wymyślić kadra epilogu, nawet gdybym miał na to pomysł, nie mógłbym go tu i teraz zapisać.
Założenie jest takie: jednak nie gramy w Tryncie. Gramy w jakiejś niedookreślonej metafizycznej przestrzeni (dlaczego przypomina ona do złudzenia ziemię śmiertelnych? Ano, może dlatego że, jako gracze, będziemy ją postrzegać swoimi oczami. A może po prostu jej dawni władcy, bogowie, nie mają już dość siły by kształtować ją na swój sposób, zaś my, gracze, po prostu nie wiemy jak to robić, więc odpowiedziała ona na znajome nam, podświadome przyzwyczajenia?).
Tak czy inaczej sami bogowie są w niej nadal obecni, spotykani przez graczy, jednak już na zasadach bardzo potężnych istot śmiertelnych. Są tam także ich sługi, będące w obecnym momencie na poziomie siły odpowiadającej duchom zmarłych...
Niestety, są także intruzi. Opiekunowie. I ich sługi, upadłe daimony, zmarli Qa. Nie są jeszcze tak silni, by całkowicie anulować zasady tej post-boskiej przestrzeni, ale wciąż mogą, podlegając im, ugrać swoje.
Całość jest dosyć ekstrawaganckim pomysłem, ale możliwym do zrealizowania, aktywującym zmarłe postacie i przede wszystkim, czegoś takiego jeszcze nie było ;) Moment fabularny jest idealny, a ponieważ powtórzenia są nudne, raczej nie będzie więcej okazji, by osłabieni bogowie byli tak blisko ludzi, a większość postaci graczy trafiła już pod ich wpływ ;)
Aha, i to poważna propozycja :)
 
 
Leite 
Elfi doradca


Skąd: Poznań
Wysłany: 18-08-2015, 12:59   

Wow, Travor ma super pomysł :D a tak z innej beczki, bedzie swietnie, jak zawsze.

Z mojej strony informuję, ze na epilog bardzo chętnie pojadę (o ile bede mogła ale i tak pojadę :D )
I (jak zwykle) mogę jechać dowolnym elfem, co tylko bedzie potrzebne (no chyba ze żaden to sama wybiorę rasę :P ) W sensie potrzebne mam na mysli - jezeli tworzy sie jakaś elfia grupa, to ja tez chce :D

Ktoś coś?
_________________
2014r. II - Infelix Laryjka [??]
2014r. Epilog - Sephi'Rah (Sefii) Podziemna [*]
2015r. II - Vela, Roythe (łowca) Wysoka [*]
2015r. Epilog - Vela, Roythe (łowca) Wysoka [*], aktualnie Tymen Mgieł
2016r. III - Tanwe'Ivare, Aenthilka
2016r. Epilog - Aurelia d'Lombre d'Itharo człowiek
2016r. Zimowy - Tulya'Leite Enri Aenthilka w futerku
2017r. III - Mea'Aran Tlais Orthogok, podziemna bliźniaczka
2018r. Zimowy - matrona Mea'Aran Tlais Orthogok, już nie bliźniaczka.
_______________________________________
"Mlem"

 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 18-08-2015, 13:07   

Nooo to jest pomysł ciekawy bardzo, trochę się kojarzący z 2013. No ale - trzeba by wtedy znaleźć połączenie na żywych i umarłych razem.
Da się to zrobić w sumie :)
Ok, pomyślimy nad czymś takim :)
Przy czym - gra epilogowa musi się opierać na antagonistycznych grupach (bo nie ma tam dość kadry), więc w tym wypadku ktoś musiałby grać grupą Qa i/lub Samni ;) Musiałby być wariatem przy tegorocznych nastrojach ;)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Leite 
Elfi doradca


Skąd: Poznań
Wysłany: 18-08-2015, 13:11   

Indiiii, a moze tak Aenthil...? :mrgreen: ja bardzo chętnie (i moze Onfis tez..?) :mrgreen:
_________________
2014r. II - Infelix Laryjka [??]
2014r. Epilog - Sephi'Rah (Sefii) Podziemna [*]
2015r. II - Vela, Roythe (łowca) Wysoka [*]
2015r. Epilog - Vela, Roythe (łowca) Wysoka [*], aktualnie Tymen Mgieł
2016r. III - Tanwe'Ivare, Aenthilka
2016r. Epilog - Aurelia d'Lombre d'Itharo człowiek
2016r. Zimowy - Tulya'Leite Enri Aenthilka w futerku
2017r. III - Mea'Aran Tlais Orthogok, podziemna bliźniaczka
2018r. Zimowy - matrona Mea'Aran Tlais Orthogok, już nie bliźniaczka.
_______________________________________
"Mlem"

 
 
Onfis 

Wysłany: 18-08-2015, 13:32   

Pomysł Travora jest w dechę, ostatnio uczestniczyłem w dyskusji na temat gry w świecie upiorów nawet, także jaram się jak Akwirgran. Ale że tak wtrącę 3 grosze - +18 też chce swoich wątków epilogowych - jakie one będą to się okaże, ale nie odbierajmy części graczy szansy na dopięcie swoich misji! :P
 
 
Leite 
Elfi doradca


Skąd: Poznań
Wysłany: 18-08-2015, 13:42   

Teoretycznie mozna by zrobic takie cos, ze gracze żywi by mieli swoje misje i umarli tez i np, kiedy żywi robią jakiś rytuał to u nas widac efekty czy cos w ten desen. Np. żywi z ziemi formują Aidana, ci w zaświatach im pomagają a grupy Qua i Aenthill (martwe i żywe) próbują przeszkodzić :P

Tak jakbyśmy byli w tym samym miejscu ale w różnych wymiarach ;)
Pewnie sie nie uda, ale i tak wrzucam

edit - Z Aenthil chodziło mi o to, że to rasa dostępna graczom ale sprzymierzona z Qua ;)
_________________
2014r. II - Infelix Laryjka [??]
2014r. Epilog - Sephi'Rah (Sefii) Podziemna [*]
2015r. II - Vela, Roythe (łowca) Wysoka [*]
2015r. Epilog - Vela, Roythe (łowca) Wysoka [*], aktualnie Tymen Mgieł
2016r. III - Tanwe'Ivare, Aenthilka
2016r. Epilog - Aurelia d'Lombre d'Itharo człowiek
2016r. Zimowy - Tulya'Leite Enri Aenthilka w futerku
2017r. III - Mea'Aran Tlais Orthogok, podziemna bliźniaczka
2018r. Zimowy - matrona Mea'Aran Tlais Orthogok, już nie bliźniaczka.
_______________________________________
"Mlem"

Ostatnio zmieniony przez Leite 18-08-2015, 13:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szrapnel 
Villsvin


Wysłany: 18-08-2015, 13:54   

Jechać, jadę na pewno.

Te upiory kuszą bardzo :D Pomysł Travora podoba mi się jeszcze bardziej.
_________________
"Pole rażenia granatu jest zawsze o metr większe niż zdołasz uciec"
 
 
Frączek 
Wergundia Pany


Skąd: z Wergundii
Wysłany: 18-08-2015, 14:38   

Ja + Jafam na pewno, byc moze jeszcze Mysza. Mamy pomysł jechać jako partyzanci z rodu Morreigh :P
_________________
'13 - Zwiadowca / łucznik Celahir ( zwany 'Hobbit Sam'
Epilog '13 - mag ognia Divakar
'14 - Kapral Halvard, w służbie 15. kohorty Zielonego Tymenu
Epi '14 - podziemny hipnotyzer Akhel Ah'ran z rodu Diaeth (†)
'15 - imperialista aka najemnik Germeriusz 'Gałgan'
Epi '15 - wojownik Qa, Qorykohynaq
'16 - Ernest, szpieg z krainy deszczowców B)

QA FORTHEWIN

"Opętanie na Indianę! Bijesz Indianę!"
 
 
Owizor 
miewał złe sny o ogórkach...


Skąd: Kraków
Wysłany: 18-08-2015, 14:43   

Leite napisał/a:
a grupy Qua i Aenthill (martwe i żywe) próbują przeszkodzić
Rzecz jasna nie będzie na epilogu żadnego Imperium ;D
Onfis napisał/a:
+18 też chce swoich wątków epilogowych - jakie one będą to się okaże, ale nie odbierajmy części graczy szansy na dopięcie swoich misji!
No właśnie, jeszcze nie wszystko zostało dopowiedziane, na samym Tryncie świat się nie kończy ;)

Ja tam wolałbym pograć kimś żywym, choć rzeczywiście wizja upioro-międzywymiarowości gdzie rozstrzyga się ostateczne starcie bóstw kusi... jak by tu wymieszać te płaszczyzny, by żywi mogli się ścierać ze zmarłymi? no i by miało to przełożenie na mapę polityczną świata? powtórka z Grimma? a może powrócą nasi starzy międzywymiarowi znajomi z 2013? :D

Nie muszę chyba mówić, że sam pojadę na pewno :) (o ile będzie to pierwszy weekend października jak zawsze - wrzesień mi leży i kwiczy ;/ )
_________________
2013 II turnus - Owizor Rożenek, szpiegujący dla Imperium mag ziemi z Ofiru
2014 II turnus, Epilog - Argan Rożenek, styryjski dezerter podszywający się pod liryzyjskiego możnego Octavia Lecorde

Nelramar - Oberon Williamson, nekromanta-sadysta podszywający się pod elfa // Ohtat'Penatis Idril - elficki dowódca gardzący po równo Wergundią i Styrią
2015 I turnus - ponownie Owizor Rożenek który to nawrócił się, by jako Sędzia Rega Ludmir romansować z pewną elfką [+]
2015 turnus +18 - Archibald dar Bregen, samozwańczy książę o słabej psychice
 
 
 
Frączek 
Wergundia Pany


Skąd: z Wergundii
Wysłany: 18-08-2015, 14:59   

Cytat:
Przy czym - gra epilogowa musi się opierać na antagonistycznych grupach (bo nie ma tam dość kadry), więc w tym wypadku ktoś musiałby grać grupą Qa i/lub Samni Musiałby być wariatem przy tegorocznych nastrojach


Nie tylko, sa jeszcze krasnoludy i elfy z Hetanoru :P

Also, ja bym bardzo chętnie grał Wergundem, ale gorzej z przekonaniem moich ziomków :P



Wybaczcie DP, czas edycji minął :(
_________________
'13 - Zwiadowca / łucznik Celahir ( zwany 'Hobbit Sam'
Epilog '13 - mag ognia Divakar
'14 - Kapral Halvard, w służbie 15. kohorty Zielonego Tymenu
Epi '14 - podziemny hipnotyzer Akhel Ah'ran z rodu Diaeth (†)
'15 - imperialista aka najemnik Germeriusz 'Gałgan'
Epi '15 - wojownik Qa, Qorykohynaq
'16 - Ernest, szpieg z krainy deszczowców B)

QA FORTHEWIN

"Opętanie na Indianę! Bijesz Indianę!"
Ostatnio zmieniony przez Frączek 18-08-2015, 15:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Elf 
Adept elfickiej magii wyższej


Skąd: Pruszków :3
Wysłany: 18-08-2015, 16:09   

Ja najchętniej bym zagrał swoją tegoroczną postacią czyli Gevenem- elfem leśnym który przeżył całą fabułę,skapitulował i został oswobodzony z rąk Qa.
_________________
Elfy przeżyją wszystkich ludzi >:)
2013-Garant elf z laro
2014-Aaron elf leśny mag ziemi
2015-Geven elf leśny mag lasu
2016-Tiru elf leśny szaman Jelenia
2017-Meril'oarni z rodu Haro, Elf z Talsoi mag morza
2018-Vayla'Meril'oarni z rodu Haro, Elf z Talsoi mag strażnik
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 18-08-2015, 16:33   

Owizor napisał/a:
na samym Tryncie świat się nie kończy ;)
Tak, kawalerze, ale musimy wybrać jedno miejsce na epilog i wybierzemy takie, z którym tegoroczna większość graczy będzie miała najsilniejsze sentymenty. I będzie to Trynt :P

Owizor napisał/a:
jak by tu wymieszać te płaszczyzny, by żywi mogli się ścierać ze zmarłymi?
To jest spora zagwozdka, ale pomysły są :)

Owizor napisał/a:
o ile będzie to pierwszy weekend października jak zawsze
Będzie :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Frączek 
Wergundia Pany


Skąd: z Wergundii
Wysłany: 18-08-2015, 16:39   

To ja taką prośbę mam do tworzących epilog, czy istnieje mozliwosc zeby grupy miały kolidujące cele? Cos jak dwa lata temu, jakos tak wiecej rywalizacji i knucia było :P
_________________
'13 - Zwiadowca / łucznik Celahir ( zwany 'Hobbit Sam'
Epilog '13 - mag ognia Divakar
'14 - Kapral Halvard, w służbie 15. kohorty Zielonego Tymenu
Epi '14 - podziemny hipnotyzer Akhel Ah'ran z rodu Diaeth (†)
'15 - imperialista aka najemnik Germeriusz 'Gałgan'
Epi '15 - wojownik Qa, Qorykohynaq
'16 - Ernest, szpieg z krainy deszczowców B)

QA FORTHEWIN

"Opętanie na Indianę! Bijesz Indianę!"
 
 
Travor 

Wysłany: 18-08-2015, 17:09   

Indiana napisał/a:
ktoś musiałby grać grupą Qa i/lub Samni ;) Musiałby być wariatem przy tegorocznych nastrojach ;)

Coś jak granie Itharos na epilogu 2012? :P
Gimli napisał/a:
To samobójstwo! Nikłe szanse powodzenia! Na co czekamy?!


Przy czym myślę, że znacznie ciekawsze byłoby granie "kolaborującymi" tryntyjczykami. Nie tak czarno-białe. Komplikujące sprawę, wprowadzające dylematy.
Przy czym trzeba by już na wstępie zaznaczyć, że to nie jest tak, iż w tej grupie byłoby miejsce tylko dla perfidnych zdrajców. Nie. Ludzie mają wiele powodów by współpracować z okupantem, być może wbrew naszemu stereotypowemu, narodowemu myśleniu. Niektóre z tych powodów trudno poddać jednoznacznej ocenie.
Ale do rzeczy: mogliby być to weterani pierwszych faz wojny o południowy Trynt, którzy gdy padł ich świat, nie wierzą już że Qa można powstrzymać. Mogą być ludzie którzy po prostu wykonują rozkazy. Mogą być ludzie którzy w czasach księstwa byli z jakiegokolwiek powodu poza społeczeństwem i Qa dali im szansę to odmienić. Mogą być ludzie naznaczeni symbolem Opiekunów którzy odnaleźli się w tych nowych realiach i nie chcą już wracać do dawnego życia. Mogą być pragmatycy, pacyfiści (pojechałem ;) ), osoby które z różnych przyczyn chcą końca tej strasznej wojny... i widzą potencjał do jej zakończenia w rękach Qa i ich bogów. No, e, i mogą być też zwyczajni dorobkiewicze, jakby co ;)
Żeby nie było omyłki, w tej grupie jest miejsce na uczciwość, szacunek do przeciwnika, honorową walkę oraz patriotyzm (mimo iż to, co najlepsze dla Tryntu rozumiane będzie tu inaczej niż np. u powstańców). Nie ma za to miejsca na wiarę w północne bóstwa oraz dalszy konflikt z Za-południem.
Grupa powinna być stricte tryntyjska a to dla dla utrudnienia fabuły. Mogliby się zdarzyć pojedynczy wergundowie (ale działający w podobnym charakterze), moja wizja nie przewiduje w niej rdzennych Qa oraz - tym bardziej - tradycyjnie odbieranych wśród tryntyjczyków nieprzychylnie -> samnijczyków.
Jest to oczywiście frakcja raczej na fabułę ziemską, niż boską.
Antagonizmy będą oczywiste, lecz nie tak banalne jak w przypadku oddziału zapołudniowych komandosów :)
Łatwiej jest przecież zabić obcego, niż brata, mimo że spod innego sztandaru. To działa w obie strony.
Graczy czekałoby kilka trudnych decyzji. :)
 
 
Eri 
Father of Demons


Skąd: Kraków
Wysłany: 18-08-2015, 21:09   

Na epilog mam zamiar jechać ;)
Jeśli chodzi o frakcję, to... znajdzie się miejsce dla jakiegoś męskiego przedstawiciela Tawanien? ;) Ostatecznie mogę spróbować gry Nolwe, ale jakoś tak naszła mnie ochota na kapłana :D
Co do pomysłu Travora - całkiem zacny, grałbym.
_________________
II turnus 2012 - Erindiar, random-najemnik
II turnus 2013 - Raerinerin Nelias Parlain L'ombre di Offire, czyli po prostu Eri - mag wody
epilog 2013 - Również Eri, ale tym razem jako szpieg Imperium wśród zaufanych ludzi maharani
III turnus 2014 - Eri z rodu L'ombre raz jeszcze, lecz działający dla Sapientii
II turnus 2015 - Eryalen Parlain Cador L'ombre di Offire , zwany czasem matkobójcą ;)
III turnus 2016 - Serivus 'Nerigui' L'ombre, samnijski szaman węża
prolog 2017 - Kheritt Foldir, sługa Jedynej z Enarook
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 18-08-2015, 21:25   

Shatan napisał/a:
istnieje mozliwosc zeby grupy miały kolidujące cele?
Istnieje konieczność :)

Travor, spokojnie :D Tutaj też powstaje sporo pomysłów, zgramy to :)
Travor napisał/a:
Jest to oczywiście frakcja raczej na fabułę ziemską, niż boską.
Ano własnie :) Motywacje, zasady działania... w takiej rzeczywistości muszą ulec przewartościowaniu :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Strandbrand 
Żywa Tarcza


Skąd: Trzyciąż (Taka wieś w Wergundii)
Wysłany: 18-08-2015, 22:05   

Może w tym roku uda mi się pojechać bo chcę :D ale nie wiem kim na razie. Strandbrandowie są niedysponowani w Tryncie.
_________________
Pengantar - Eryk Strandbrand, uciekinier z Wergundii zarabiający na życie jako łowca głów.
III Turnus 2014 - Eryk Strandbrand, łowca głów pracujący jako ochroniarz Octavia Lecorde (Który Octaviem wcale nie był... to dłuższa historia)
Nelramar - Kaldel Strandbrand, magnifer czerwonego tymenu patronujący negocjacjom nad zawieszeniem broni.
II Turnus 2015 - Callan dar Strandbrand, Paladyn z łaski Modwita, działający pod przykrywką jako członek smoczej kompani. [*]
Epilog 2015 - Duch Callana dar Strandbranda, paladyna walczącego z Qa nawet po śmierci
 
 
Lutha 


Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 18-08-2015, 23:39   

Jeśli się uda to na pewno pojadę :3 Jakimś elfem zapewne, zobaczymy co wyjdzie :P
_________________
II turnus 2015r. - Isélith, Lutha'yaro
epilog 2015r. - Isélith, "Ludzie Bryna" (kontynuacja)
III turnus 2016r. - Detwin, mag ognia z wykształcenia, przemytnik z przymusu, paladyn Modwita z błogosławieństwa, żołnierz Czarnego Tymunu z poboru, dekurion Tymunu Mgieł z nadania
epilog 2016r. - Javier de Oro Pulido
III turnus 2017r. - Ilverin'Olwe Tlais Orthogok, szaman niedźwiedzia
 
 
Frączek 
Wergundia Pany


Skąd: z Wergundii
Wysłany: 18-08-2015, 23:45   

No to kurcze, widzę ze grupa elfów sie kształtuje :P
_________________
'13 - Zwiadowca / łucznik Celahir ( zwany 'Hobbit Sam'
Epilog '13 - mag ognia Divakar
'14 - Kapral Halvard, w służbie 15. kohorty Zielonego Tymenu
Epi '14 - podziemny hipnotyzer Akhel Ah'ran z rodu Diaeth (†)
'15 - imperialista aka najemnik Germeriusz 'Gałgan'
Epi '15 - wojownik Qa, Qorykohynaq
'16 - Ernest, szpieg z krainy deszczowców B)

QA FORTHEWIN

"Opętanie na Indianę! Bijesz Indianę!"
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 18-08-2015, 23:51   

No w sumie... nawet widzę tu jakieś punkty zaczepienia :D
Travor napisał/a:
pacyfiści (pojechałem ;) ),
Dopiero doczytałam :D :D
.... Nope.
;)
Generalnie zakreślona przez Travora grupa ma szansę zaistnieć, ale dla tych, którzy nie grali w tym roku na obozach. Mówię z pełnym przekonaniem za siebie - zagrałabym z musu zwolennika Zapołudnia, ale ten rok tak kopnął po emocjach, że nie widzę innej opcji niż nadal walczyć za Trynt, nawet po śmierci ;) ;) ;)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Szrapnel 
Villsvin


Wysłany: 18-08-2015, 23:53   

Indiana napisał/a:
nie widzę innej opcji niż nadal walczyć za Trynt, nawet po śmierci ;) ;) ;)


Grupa duchów górą!!! :D
_________________
"Pole rażenia granatu jest zawsze o metr większe niż zdołasz uciec"
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 18-08-2015, 23:56   

Dobra dobra, bez takiego "hej do przodu" ;) Nie znasz jeszcze detali ;) A powiem w skrócie - to nie będzie miłe ;) Miła to była impreza u Łoszada na fortecy u Vanory Moreigh ;)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Szrapnel 
Villsvin


Wysłany: 18-08-2015, 23:57   

Indiana napisał/a:
Dobra dobra, bez takiego "hej do przodu" ;) Nie znasz jeszcze detali ;) A powiem w skrócie - to nie będzie miłe ;) Miła to była impreza u Łoszada na fortecy u Vanory Moreigh ;)


Czekaj.. co? Ale jak to? A nie ważne, przecież ja i tak już nie żyję :P
_________________
"Pole rażenia granatu jest zawsze o metr większe niż zdołasz uciec"
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 19-08-2015, 01:02   

Ale co "jak to" ;) Przecież tłumaczyłam, że powrót przez mgły to ciężka sprawa ;P Ale kto by mnie tam słuchal ;)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Szrapnel 
Villsvin


Wysłany: 19-08-2015, 01:05   

Ćśśśś zdążyłem zapomnieć :P
_________________
"Pole rażenia granatu jest zawsze o metr większe niż zdołasz uciec"
 
 
Travor 

Wysłany: 19-08-2015, 01:21   

Indiana napisał/a:
nie widzę innej opcji niż nadal walczyć za Trynt

Że co, że niby my nie walczymy za Trynt?! :angry:

...bynajmniej ;)
My po prostu nie żyjemy mrzonkami i walczymy o Trynt możliwy jeszcze do osiągnięcia - jako wyjątkowy w skali świata region autonomiczny, takie tam, "kondominium zapołudniowo-samnijskie pod tryntyjskim zarządem powierniczym" ;) Przy czym proszę zwrócić uwagę, że w oryginalnym konstrukcie G. Brauna mieszkańcy kondominium nie byli w jego strukturze nawet wspomniani (funkcje zarządczą również pełnili "obcy" ;) ) zaś w NASZYM przypadku, sytuacja jest o niebo lepsza ;)
I Indi, kiedyś sama wytykałaś jako błąd zrównywanie itharyjczyków i styryjczyków :) Czyli że też uważasz, że wspólna wiara i założenia polityczne nie pozwalają na jednoznaczne postawienie znaku równości :)
To podobna sytuacja. O ile, oczywiście, ktoś nie wciśnie do tej grupy jednego albo drugiego okupanta. Mam jednak nadzieję, że dość jasno wskazałem że stało by to w sprzeczności z całym zamysłem :)

Także raz jeszcze, MY walczymy o Trynt REALNY, stosując racjonalne środki, jak chociażby, no nie wiem, może ŻYWI ludzie, coś w ten deseń ;)
 
 
Verlan 
Atarowy synu!

Wysłany: 01-09-2015, 22:04   

Będę raczej na pewno, jeśli upiory wypalą to ja bardzo chętnie się pisze, a jeśli nie to Trynt :D
_________________
2011, 2012, 2013-Atar Valahid, łowca potworów z Ofiru
2014 i epilog- Verlan, najemnik z Wergundii, imperialista z kuzynem w postaci orczego wodza.
2015- Edan ev. Valahid- nikomu o tym nie mówiący łowca głów, Człowiek Bryna
epilog i zmiówka 2015 - Verlan, skaczący między stronnictwami imperialista
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać

Chwała żywym, chwała martwym, a już na pewno chwała Ludziom Bryna!
#DziękiBryn
 
 
Nem 
ja nie chcieć ciastko


Skąd: z tam
Wysłany: 01-09-2015, 22:44   

hm, hm, hm..... Indi, czy postaci z 18+ mają prawo się tam znaleźć?
Ostatnio zmieniony przez Nem 01-09-2015, 22:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 01-09-2015, 23:20   

Mają.
Do końca tygodnia... a nawet może jutro wrzucilibyśmy wstępnie grupy, do jakich chcielibyśmy zebrać graczy. Musimy wiedzieć na wstępie, na co się szykować.
W dużym skrócie:
- gramy w Tryncie bo większość
- polegli otrzymają szansę, ale będzie obarczona licznymi nieprzyjemnościami
- uczestnicy VIt mogą grać - mają mocny punkt zaczepienia w postaci grupy, która wyrusza z Terali
- dla tych którzy się nie widzą w żadnej z grup, będzie opcja gry tą drugą stroną. Ale nikt do tego nie będzie zmuszany, jeśli nie będzie chętnych zmienimy przebieg linii frontu.
Więc szczegóły jutro? :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9