Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Postaci
Autor Wiadomość
Prim 
niziołek


Skąd: Kraków
Wysłany: 23-12-2016, 00:21   Postaci

Cześć!
Zacznijmy od krótkiego hu is hu. Wspólnie będziecie rozkminiać podczas gry ten wątek, więc chciałabym, byście byli jak najbardziej zgrani.
:)
_________________
Primula Seweird- niziołek i druidka, pierwsza Imperialistka wśród nie- ludzi, sprzymierzona z Ludem Qarnachasayosyran, Ludzi- którzy Wiedzą, przyjaciółka Nayestecae
Primrose Goldworthy- niziołek i druidka, sprzymierzona z orkami Imperialistka, która obudziła Starych Bogów
Phlox dar Gorn- była banitka, czarownica z mroczną duszą, wdowa po Lambercie dar Gorn,
Cinna- historyk i druid, sapientystka, członkini Sztabu Konspiracji Północy, jedna z tych, którzy przypisali domeny Północy Opiekunom
Tari'gar- nieustępliwa i wymagająca admirał floty Talsoi
Surfinia- hobbitka z gminy w pobliżu zgliszcz Birki, żona Szomera z krwią tysięcy na rękach
Pixie- goblińska wojowniczka z plemienia Harcu
profesor Delfina da Tirelli- archeolożka i badaczka, najmłodsza wykładowczyni Uniwersytetu w Messynie

„Aby coś znaleźć, trzeba poszukać.
Istotnie, zazwyczaj kiedy się szuka, w końcu się coś znajduje, nie zawsze jednak dokładnie to, o co chodziło...”

"Czasem ku przeznaczeniu prowadzi właśnie ta droga, którą nie chcemy kroczyć"
 
 
Narcyz 


Skąd: Gliwice
Wysłany: 23-12-2016, 00:33   

Moja postać jest chyba większości znana, niektórym rownież fabularnie. Samnijski watażka, szaman wilka Akh'Munkhsaar. Nie ukrywam jednak, że najprawdopodobniej więcej uwagi poświęcę Samnijskiej sprawie wojennej niż wątkówi mistycznemu. No ale mamy się meldować, więc jestem.
_________________
2013 - elf Trewil z Aenthil, członek 22. kohorty kondotierskiej Burego Tymenu
2014 - krasnolud Grovin z klanu Daramish, kapłan Styrwita (ten w kilcie)
2014 Epilog - elf podziemny Asar Iza'an Diaeth, poległy osłaniając odwrót towarzyszy
2015 - Syleus Agnilioni Koryliusz, uczony, astrolog, pisarz i filozof. Także nie żyje, a szkoda...
Larp zimowy - mistrz Narcyz, nieco narcystyczny bard, okazjonalnie współpracujący ze styryjskim wywiadem
2016; epilog; zimowy - Akh'Munkhsaar, ataman który został ming-bejem, szaman wilka. Epizodycznie, po raz kolejny bard Narcyz, styryjski wieszcz narodowy
Przebudzenie – Conrad Montebianco, żołnierz z tajemnicami…
2017 – Olgierd zwany Cukiernikiem, szlachcic-bandyta, zmarły raczej tragicznie
2017 Epilog - Guess what? Conrad Montebianco, a.k.a. Narcyz, ojciec, kochanek, podwójny szpieg, zdrajca, patriota i Mickiewicz
 
 
Gorvenal 
wergundzki oddział specjalny


Skąd: Łódź
Wysłany: 23-12-2016, 01:07   

Jasper Flint. Prawdopodobnie najlepszy i z pewnością najbardziej szurnięty miner jakiego znajdziecie na północy. Średnio umiem czarować ale mikstury na sen/wizje/trzeźwość lub nietrzeźwość umysłu i wejście w wyższe wymiary rzeczywistości macie załatwione. Poza tym jak chcecie coś wysadzić za mgłami to da się zrobić.
Munkhsaar! Dobrze cię widzieć stary. Mam nadzieję że nie będę musiał znowu mówić jakiejś bandzie idiotów żeby cię rozwiązali bo jesteś po naszej stronie
_________________
Rzeczywiście nie działa. Hmm... próbowałeś dodać piorunianu?

Prawie zawsze: Jasper Flint- alchemik
Czasem: Oktavian Leadnros- medyk-strzelec, Saren z Tlais Orthogok- medyk-archeolog, Holt Wren- komandos pod przykrywką z zamiłowaniem do ciężkich zbroi
Alaric- wiecznie wiszący w chmurach myśliwy ze styryjskiego końca świata
 
 
Zawał 

Wysłany: 24-12-2016, 02:26   

Baldwin Dar Karan - szaman kruka i generalnie ten który majstrował z mgłami zanim stało się to modne
_________________
„Strach to tarcza odważnych, chroni przed losem głupców”
„Ten, kto ma miecz w sercu obroni się nawet i źdźbłem trawy”
 
 
Mordred.Lyen 
Kaledina Styryjskie Dziecię

Wysłany: 26-12-2016, 01:10   

Kaledina (Kal) znalazłam się w tym stosunkowo niedawno (kilka miesiącu temu). Mam sporego kopa mocy od Tavar, ale potrzebuje kogoś kto mnie nakieruje i pokaże jak ja spożytkować.
 
 
Narcyz 


Skąd: Gliwice
Wysłany: 26-12-2016, 13:14   

Panno Mordred.Lyen, byłaś może na epilogu? Jesteśmy w stanie zidentyfikować Cię, jako człowieka? Z całym szacunkiem, ksywka Mordred.Lyen nic mi nie mówi
_________________
2013 - elf Trewil z Aenthil, członek 22. kohorty kondotierskiej Burego Tymenu
2014 - krasnolud Grovin z klanu Daramish, kapłan Styrwita (ten w kilcie)
2014 Epilog - elf podziemny Asar Iza'an Diaeth, poległy osłaniając odwrót towarzyszy
2015 - Syleus Agnilioni Koryliusz, uczony, astrolog, pisarz i filozof. Także nie żyje, a szkoda...
Larp zimowy - mistrz Narcyz, nieco narcystyczny bard, okazjonalnie współpracujący ze styryjskim wywiadem
2016; epilog; zimowy - Akh'Munkhsaar, ataman który został ming-bejem, szaman wilka. Epizodycznie, po raz kolejny bard Narcyz, styryjski wieszcz narodowy
Przebudzenie – Conrad Montebianco, żołnierz z tajemnicami…
2017 – Olgierd zwany Cukiernikiem, szlachcic-bandyta, zmarły raczej tragicznie
2017 Epilog - Guess what? Conrad Montebianco, a.k.a. Narcyz, ojciec, kochanek, podwójny szpieg, zdrajca, patriota i Mickiewicz
 
 
Mordred.Lyen 
Kaledina Styryjskie Dziecię

Wysłany: 26-12-2016, 14:05   

Niestey na epilog nie wyrobiłam, bylam zs to wczesniej na imieniu bogini, także generalnie wśród mistyków jestem nowa
 
 
Gorvenal 
wergundzki oddział specjalny


Skąd: Łódź
Wysłany: 26-12-2016, 15:06   

Była na prologu. Elfka. Szamanka. Jaka klasa tym razem?
_________________
Rzeczywiście nie działa. Hmm... próbowałeś dodać piorunianu?

Prawie zawsze: Jasper Flint- alchemik
Czasem: Oktavian Leadnros- medyk-strzelec, Saren z Tlais Orthogok- medyk-archeolog, Holt Wren- komandos pod przykrywką z zamiłowaniem do ciężkich zbroi
Alaric- wiecznie wiszący w chmurach myśliwy ze styryjskiego końca świata
 
 
Prim 
niziołek


Skąd: Kraków
Wysłany: 26-12-2016, 21:24   

I na koniec ja. Czyli Cinna. A dla współpracowników Cinn. Historyk. Druid. Dawny członek Sapientii, obecnie pracująca nad projektem dla Sztabu.
Jest tu z Was najdłużej, a ostatnio nie czuje się najlepiej. Pewnego dnia dostrzegliście strużkę krwi, spływającą z kącika mojego oka. Nie lubię mówić, o swoim słabościach. Jestem pracoholikiem i najprawdopodobniej najlepszym badaczem Matki Natury na świecie.
_________________
Primula Seweird- niziołek i druidka, pierwsza Imperialistka wśród nie- ludzi, sprzymierzona z Ludem Qarnachasayosyran, Ludzi- którzy Wiedzą, przyjaciółka Nayestecae
Primrose Goldworthy- niziołek i druidka, sprzymierzona z orkami Imperialistka, która obudziła Starych Bogów
Phlox dar Gorn- była banitka, czarownica z mroczną duszą, wdowa po Lambercie dar Gorn,
Cinna- historyk i druid, sapientystka, członkini Sztabu Konspiracji Północy, jedna z tych, którzy przypisali domeny Północy Opiekunom
Tari'gar- nieustępliwa i wymagająca admirał floty Talsoi
Surfinia- hobbitka z gminy w pobliżu zgliszcz Birki, żona Szomera z krwią tysięcy na rękach
Pixie- goblińska wojowniczka z plemienia Harcu
profesor Delfina da Tirelli- archeolożka i badaczka, najmłodsza wykładowczyni Uniwersytetu w Messynie

„Aby coś znaleźć, trzeba poszukać.
Istotnie, zazwyczaj kiedy się szuka, w końcu się coś znajduje, nie zawsze jednak dokładnie to, o co chodziło...”

"Czasem ku przeznaczeniu prowadzi właśnie ta droga, którą nie chcemy kroczyć"
 
 
Mordred.Lyen 
Kaledina Styryjskie Dziecię

Wysłany: 26-12-2016, 21:44   

Essu Gorvenal mu się znamy?! (Coś mi to mówi, ale nwm co xd) tym razem czarodziej
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13