Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
o bijatykach
Autor Wiadomość
Ortan 

Skąd: Posen
Wysłany: 23-07-2007, 23:27   o bijatykach

Cytat:
Nie rozumiem skąd w was tyle emocji. Chyba dawno porządnego wp*****lu nie dostaliście :D


Tylko czekamy na to Hodo :] Jestem pierwsza w kolejce do tłuczenia się z Tobą we wrześniu :> :D


poprawiłam przy dzieleniu tematu, żeby zachować logiczną ciągłość obydwu tematów. Indi
Ostatnio zmieniony przez Indiana 24-07-2007, 04:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Angantyr 
Stary druh Lann :]


Skąd: Alba
Wysłany: 24-07-2007, 00:06   

Jest jakaś lista albo tabelka? :] Bo jeśli tak to chętnie się do niej wpiszę.
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 24-07-2007, 00:13   

Zaczynacie mnie przekonywac żebym przyjechał opancerzony :P
 
 
 
Rigo 
Mroczny Strażnik Rosołu


Skąd: Wrocław
Wysłany: 24-07-2007, 00:17   

puszka weźmie pancerzyk puszka weźmie pancerzyk... <skacze jak dziecko i klaszcze dłońmi> :mrgreen:
 
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 24-07-2007, 00:18   

w puszke ^^?
 
 
Angantyr 
Stary druh Lann :]


Skąd: Alba
Wysłany: 24-07-2007, 00:18   

O! :mrgreen: To będzie ciekawe, zwłaszcza, jak będziemy biegać. Weź, weź! Chcę zobaczyć jak wyglądasz w pełnym rynsztunku. :)
 
 
Airis 


Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-07-2007, 00:23   

Nie wiem, czy to dobry pomysł, Chorąży. To może sprowokować Indi :D i nie tylko :D
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 24-07-2007, 00:24   

jeee,wszyscy sa za,hodo,jestes w mniejszosci,musisz wziac xD
 
 
Angantyr 
Stary druh Lann :]


Skąd: Alba
Wysłany: 24-07-2007, 00:27   

Słusznie! ^^ Może dostaniemy niepowtarzalną szansę walki na stalaki, co w chwili obecnej uznaję za cudowny pomysł. :D

(Jak ja tęsknię w tym momencie za walkami (i nie tylko). Cholera. Brakuje mi Was. :( )
Ostatnio zmieniony przez Angantyr 24-07-2007, 00:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 24-07-2007, 00:34   

tak,tak,moze dostaniemy niepowtarzalna walke na stalaki!! ^^ haha! xD


ej,bo bede plakal... :P
 
 
Angantyr 
Stary druh Lann :]


Skąd: Alba
Wysłany: 24-07-2007, 00:38   

Płakać to będziesz jak coś stracisz! :D Z siniaków, krwiaków i złamań można się śmiać i cieszyć. :roll: Indi dobrze podsumowała mnie pod tym względem. Może jest w tym ziarnko prawdy. :-P
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 24-07-2007, 01:01   

Chorąży, kolejka kolejką, ale tylko ja cię wyzwałam na stal :mrgreen: Więc zastanów się nad tą puszeczką, bo może boleć :D ;)
Oczywiście - jestem ci winna użyczenie tarczy :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Grettir

Wysłany: 24-07-2007, 01:02   

ej to ja też chce wyzywać chorążego na stal ;-) ale ja ci tarczy nie użyczę , powód-mam jedną ;-)
Ostatnio zmieniony przez Grettir 24-07-2007, 01:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 24-07-2007, 01:04   

Grecio, ty masz tarczę....? :shock: ;-)
Hmmm, wiesz, no właściwie spotykamy się z wolnej stopy, więc chyba nie zabronię. Ale zastanawiam się nad takim kwitkiem - oświadczeniem dla osób, które chcą spróbować jak boli żelazem....
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 24-07-2007, 01:08   

jeee,czyli wlasciwie bede mogl pokazac ze z 85 argumentami uda mi sie ciebie chociaz trafic zelazem :P (nie chce takiego pogromu jak ostatnio,troche raczki pocwiczylem ;) )
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 24-07-2007, 01:10   

że mnie....? Shamcio, ty chcesz mi natłuc...? ;-)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Rigo 
Mroczny Strażnik Rosołu


Skąd: Wrocław
Wysłany: 24-07-2007, 01:12   

czy to by miało oznaczać ze cały larp bedzie na stalaki czy tylko małe potyczki w obozie?
 
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 24-07-2007, 01:14   

nie mowie od razu natluc xD! czytanie ze zrozumieniem kobieto! mowie,ze nie chce takiego pogromu jak ostatnio z tarcza,i ze chce cie chociaz w ogole trafic zelazem xD znaczy,ostatnio trafilem...raz,czy dwa... xD ale wiesz,pompeczki poszly w ruch i juz mi sie tarcze bedzie pewniej trzymalo :)

[ Dodano: 2007-07-23, 23:15 ]
Rigo,Indi napisala "sprobowac jak boli zelazem" :P i bodajze zapowiadala ze dopiero jak pokonczymy 18 lat to zrobimy rpg na zelazo :P
 
 
Grettir

Wysłany: 24-07-2007, 01:16   

Yngvild napisał/a:
Grecio, ty masz tarczę....? :shock: ;-)


mam piękną tarczę z tworzywa bizantyjskiego ;-) mam także ładne umbo i jeden imak :-P nawet kiedyś się Ciebie pytałem, jaką farbą ją malować :-P


chyba na potyczki i pojedynki powinniśmy przeznaczyć inny termin, bo zajmą nam całego larpa ;-)
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 24-07-2007, 01:41   

Hmmm, potyczki dałabym w piątek po południu, lub w sobotę przy uczcie lub w niedzielę rano. Bo faktycznie zajmą połowę larpa. :/

Cytat:
czytanie ze zrozumieniem kobieto!

Łiiii! Przestałam byc matką i siostrą i zauważono, że jestem kobietą! :D :D :D

Cytat:
bodajze zapowiadala ze dopiero jak pokonczymy 18 lat to zrobimy rpg na zelazo

Nie zapowiadałam czegoś takiego. Omawialiśmy to kilkakrotnie. Chętnie wzięłabym udział w czymś takim, ale nie wyobrażam sobie liczby obrażeń przy walce na stal. Z drugiej strony - kilka prostych zasad (np. walczy się tylko minimum w hełmie i rękawicach) i powinno pójść. Ale - nie w tym roku :)
Poza tym, wszyscy BNi zapowiedzieli, że nie wezmą w tym udziału. Oprócz Łozy, który zapowiedział coś dokładnie przeciwnego :D
I oprócz mnie, bo ja nie odpuszczę żadnej bijatyki... :P
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 24-07-2007, 01:44   

...cholera,to bez bnow i bijatyk,to po co ta stal xD? ale kurde...30 osob na loze to i tak byloby ciezko... :P
 
 
Angantyr 
Stary druh Lann :]


Skąd: Alba
Wysłany: 24-07-2007, 01:45   

Dorzuciłbym jeszcze przeszywkę, bo stawy lubią się wciskać nie tam gdzie nie trzeba akurat wtedy, gdy są zagrożone.

Sam myślałem o zrobieniu własnej z różnych szmat kupionych na kilogramy. Może wyjść naprawdę tanio. :D
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 24-07-2007, 01:47   

W sumie, można zastosować i przeszywki, ale na tej zasadzie dojdziemy, że i tak dostaniesz akurat tam gdzie jest nieosłonięte. I wyjdzie z tego puszka.
Ciekawe byłyby zasady spotkania np. cywila z uzbrojonym. Należałoby przyjąć, że o ile ten pierwszy jest na odległosć miecza, ma obowiązek się poddać. Jeśli nie jest - może uciekać lub strzelać.
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Angantyr 
Stary druh Lann :]


Skąd: Alba
Wysłany: 24-07-2007, 03:42   

Śmiej się, ale od przeszywanej koszuli i spodni niedaleka droga do skórzni. Jak znajdę czas i (niestety) pieniądze, to sprawię sobie jedną na przyszły rok. Lżejsze to niż kolczuga, a miecze i tak będą tępe.

Dlaczego by nie mieć przeszywanych spodni? Tylko należałoby pomyśleć o wywietrznikach, bo ja się w tym gotować nie mam zamiaru. :]
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 24-07-2007, 03:44   

Oj, wywietrzniki cię przed tym nie uchronią. Pomysł letniego larpa zapewne więc zabiłaby pogoda. A wiesz, jak znakomicie zachowuje się przeszywka na deszczu... ? :P
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 24-07-2007, 04:06   

<macha bezradnie rękoma i próbuje zwrócić uwagę na to, że offtopujecie mocno w tym temacie>
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 24-07-2007, 04:12   

A machaj sobie.... :-P
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Abel 

Wysłany: 24-07-2007, 11:00   

Taa, machaj sobie, a jak Off wróci na forum to dopiero będzie Sodomia i Gomoria
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 24-07-2007, 13:51   

Indi,Ty wspominalas ze ktos ci jakas taka zaje...teges przeszywke zrobil... ma moze strone ten mistrz krawiectwa:P?
 
 
Grettir

Wysłany: 24-07-2007, 13:58   

Kram Rudych z Katowic, o ile się nie mylę http://www.kram-rudych.pl/ , w Ryni Orm proponował nam (mi i Milsonowy) nowe przeszywki za 150zł, teraz żałuję, że nie wziąłem
;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11