Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co podoba sie nam najbardziej w SG
Autor Wiadomość
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 08-12-2006, 00:51   

Wcale nie ! Jeśli to tam postanowił osiedlic sie Lotar to jest to miejsce z nim włąśnie związane - jesli musze w środku nocy opuścic mój święty spiworek, bo pan zły kapłan cos odwala to znaczy ze jest to spowodowane miejscem - w innym miejscu zapewniam Cie, o tej porze żaden zły kapłan nie smiał by budzic mnie w tak błachej sprawie jak przejęcie władzy nad światem.

Nie wspominajac o wieśniakach, znaczy góralach - oni są jak najbardziej mieszkańcami tego miejsca, a to dla ratowania, pilowania itp ich wiosek nie było dane mi sie porządnie wyspać.
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-12-2006, 00:52   

a gdyby kaplan odkorkowal butelke wina i zawolal ze chetnie napije sie z jakims magiem kobieta xD??
 
 
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 08-12-2006, 00:58   

po pierwsze to nie rozumiem co specjalnego jest w "Magu kobiecie" zeby trzeba było to tak podkreślać.
Po drugie przypominam że na terenie obozu w Srebrnerj Górze organizowanego przez biuro turystyczne kortunal nie wolno sporzywac alkoholu i prawdopodobnie gdyby wielki zły kapłan Lotar cos takiego zawołał został by usunięty z terenu obozu ;-) :mrgreen:
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-12-2006, 01:03   

kurde.chodzilo tu ogolnie o to,ze..a niewazne ^^


Agnarze,w takich aspektach to bardzo polubilem Ząbkowice ^^
 
 
Grettir

Wysłany: 08-12-2006, 01:03   

e tam przesadzasz z tym niewyspaniem...jedynie na wartach przez pierwsze pol godziny bylo: "Shamaroth dorzuc do ogniska!"
"sam sobie k.... dorzuc ja przedchwila dorzucalem!!"
"nie to nie k.... ale jak zgasnie to dopiero beda jaja!!"
"s..... spac mi sie chce sam dorzuc bo przygasa!"
i tak dalej ;-)
 
 
Alathien

Wysłany: 08-12-2006, 23:14   

Heh, a ja mimo małej ilości snu nie narzekam, było fantastycznie! Bardzo podobały mi się wyprawy przy swietle księżyca, świetnie było, gdy brali pochodnie z reszteczkami nafty... Ja tam naprawde dobrze widze w ciemnosciach :mrgreen: A poza tym nieraz w dzień było tak gorąco, że chodzić można było tylko popołudniu i w nocy. Swietny był spływ rzeką, tylko tak słońce prażyło, że się na kolanach spaliłam. Tylko czemu elfka strażniczka dróg wiosłowała lepiej niż żeglaż i najemnik?
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 08-12-2006, 23:31   

Fantastyczna to była ekipa łodzi z opowiadania na kortunal.com :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 09-12-2006, 01:24   

ja wiem kto wioslowal najlepiej w SG,ale nie bd mowil bo dostane warna za obgadywanie innych :P
 
 
Rigo 
Mroczny Strażnik Rosołu


Skąd: Wrocław
Wysłany: 09-12-2006, 11:59   

najlepiej wiosłował alchemik: za każdym wsadzeniem wiosła do wody ochlapywał mnie i wlewał coraz więcej wody do łodzi, tak że osoby które wode wylewały nie nadążały:P:D
 
 
 
Thorfinn
[Usunięty]

Wysłany: 09-12-2006, 12:06   

najlepiej wioslowała załoga na I rpg, gdy dziób tratwy uniósł się do góry!
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 09-12-2006, 12:27   

która to załoga ? :-P Może wynikało to z nadmiernego obciążenia na rufie :-P :-P
 
 
Thorfinn
[Usunięty]

Wysłany: 09-12-2006, 12:29   

sęk w tym ze nie... bo załoga nauczyła się kontrolować wysokość uniesienia dziobu. A załoga była to najlepsza ;-)
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 09-12-2006, 17:54   

Spływ był fajny. Najfajniejsze było jak widzieliśmy piratów. Wiosłowaliśmy jak sie dało bo każdy znudzony podróżą chciał dorwać się do miecza. I oto kiedy juz dopłyneliśmy z wrzaskiem do brzegu...!!! wyskoczyłem z łodzi!!!! I!!!! .........wpadłem do jakiejś dzióry i tyle mnie było widać podczas tej bitwy...
 
 
Rigo 
Mroczny Strażnik Rosołu


Skąd: Wrocław
Wysłany: 09-12-2006, 19:57   

Ja miałem tak samo!! myślałem że przy brzegu bedzie płytko a tu... wpadłem po szyje.
 
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 09-12-2006, 20:32   

wpadles po uszy w gggggggg.....mielizne ^^
 
 
Rigo 
Mroczny Strażnik Rosołu


Skąd: Wrocław
Wysłany: 09-12-2006, 20:47   

peszek... i nie zdołałem wam pomóc...:D
 
 
 
Grettir

Wysłany: 09-12-2006, 21:02   

nie trzeba bylo :-P
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 09-12-2006, 22:31   

Cytat:
najlepiej wioslowała załoga na I rpg, gdy dziób tratwy uniósł się do góry!


Przyznaję rację :-) Owa załoga opanowała do tego stopnia koordynację i synchronizację ruchów wioseł, że na każdym pociągnięciem tychże łódź lekko unosiła się w górę :-) Żeby się w dupach nie przwrócilo, dodam, ze ta sztuka udawała im się tylko raz na jakiś czas :mrgreen: Ale fakt, że główną rozrywką wówczas było z ostatniej pozycji doganianie pierwszej łodzi, zwalnianie do ostatniej pozycji, doganianie pierwszej łodzi itd :-)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Agnar
[Usunięty]

Wysłany: 10-12-2006, 03:47   

Yngvild napisał/a:
ze ta sztuka udawała im się tylko raz na jakiś czas
Wtedy kiedy pod dziobem znalazl sie niechcACY jakis kamyczek :-P
 
 
Rigo 
Mroczny Strażnik Rosołu


Skąd: Wrocław
Wysłany: 10-12-2006, 15:17   

i sie dziwią jeszcze że im łódz przeciekała:P
 
 
 
Thorfinn
[Usunięty]

Wysłany: 10-12-2006, 15:21   

tak kamyczek sie zdarzał raz na czas jakis... albo korzonek... tylko że wtedy dziób szedł na dół a nie w górę.... tak jakoś...
 
 
Eryk
[Usunięty]

Wysłany: 08-01-2007, 01:17   

co fajnego niewiem. Jak tam pojadę to Wam powiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-P
 
 
Freydhis
[Usunięty]

Wysłany: 10-01-2007, 01:03   

bez komentarza... ;-)
 
 
Amber
[Usunięty]

Wysłany: 27-02-2007, 23:05   

W tej cudnej krainie wszystko żyje swoim rytmem, wszystko oddycha. Po powrocie do domu kazda,najmnijsza nawet rzecz zdaje się być martwa. Nocne niebo, świetliki, symfonie świerszczy.. Czy to nie jest najpiekniejsza muzyka świata? Czy to nie jest miejsce dla ktorego warto żyć? To miejsce gdzie dzień staje się rokiem a rok dniem. To miejsce to Srebrna Góra która pozostawiła znamię w sercu każdego z nas!
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 27-02-2007, 23:07   

Witaj, Amber, na forum :-)
uważaj, Srebrna uzależnia gorzej niż narkotyk ;-) Przychodzi moment kiedy nie da się bez niej żyć ;-)
Chociaż widzę, że ty już nieźle wpadłaś w ten klimat :-)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 03-03-2007, 18:49   

A ja heretycko stwierdzę, ze Srebrna mimo całego swojego uroku nie jest znowu najładniejsza.

Nie wiem czy ktoś z was bywa na jurze Krakowsko-Częstochowskiej – jeśli Srebrna jest oderwana od świata to na jurze świata realnego już w ogóle nie ma. Właściwie spotkanie tam elfa nie jest niczym nadzwyczajnym. Ludzie z okolicznych wiosek już przywykli do tego stopnia do obecności dziwnych ludzi że w jakiś sposób to zaakceptowali. W lasach są pozostałości wieżyczek z białego kamienia. Takiego samego jak skałki, które są tam właściwie wszędzie. Takie wysokie wapnienie o najdziwniejszych kształtach (m.in. jest okiennik, gdzie zwykle chodzi się spać – olbrzymia skała z wielkim okrągłym oknem przechodzącym na wylot niej i z jaskinia pod spodem; które swoją droga, wszystkie są świetne do wspinaczki skałkowej). Na wzgórzach są tez dwa nieźle zachowane kamienne zamki.

Powietrze ma tez zupełnie inne niż w Srebrna – nie takie suche, w srebrnej czuje się w powietrzu to cos co nadaje wszystkiemu srebrny kolor – Jura pachnie lasem i poziomkami, których wszędzie jest pełno.
Latem świeci tam największy księżyc jaki kiedykolwiek widziałam – i o w kolorze czerwonym.
I jest pełno zwierząt – wystarczy obudzić się o 6-7, kiedy większość ludzi jeszcze śpi żeby zobaczyć jak zupełnie blisko obozu podchodzą zające czy sarny J A kiedy słońce jest już wysoko, wydaje się ze zapadły się pod ziemie – są nadal na tyle dzikie by nie chcieć mieć najmniejszych kontaktów z ludźmi.

A najciekawsze są tam deszcze – nigdy nie trwają długo – 3 minuty, czasem 4, ale zawsze przychodzą z znienacka – z czystego nieba i mając do namiotu 400 metrów nie ma możliwości dobiec suchym – właściwie przed niecała minutę człowiek wygląda jakby ktoś go wrzucił do jeziora.
Dobrze nie istotne – wiem herezje prawie :P
Srebrna jest ciekawa, ale...troche inaczej.
 
 
Amber
[Usunięty]

Wysłany: 03-03-2007, 18:53   

piekne sa te hmury na horyzoncie nad wzgorzami dy bliza sie np burza//rozumiemy sie chyba jednak co do sg.. och mozna by mowic o sg calymi latami i to sie nie nudzi
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 03-03-2007, 19:02   

Srebrna dla mnie jest wyjątkowa bo to jedyne miejsce do kórego jeżdże poza miastem xD No i przedewszystkim chodzi mi o ludzi jacy się tam spotykają ^^
 
 
Amber
[Usunięty]

Wysłany: 03-03-2007, 19:04   

a mnei sie wydaje... ze ludize to tylko jedna dziesiata uroku Srebrnej.. dowod?? hm.. ja ludzi zmieniam co chwila.. ja tam co chwila zmieniam przyajciol.. tylko jedno jest wieczne: smaa Srebrna... ktos kiedys powiedzial "srebrna to nei miejsce, tylko wy" ale nawet bez nas Srebrna bedzie istniec i nadal bedzie tak cudowna
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 03-03-2007, 19:13   

No to się zaczynamy niezgadzać xP
Srebrna jest niezwykła ze względu na to, że nie ma spalin, bloków, tłumów itd ale jest wiele takich miejsc np to które opisała Elin.
Dla mnie największym plusem są ludzie xP
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10